KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12931052
nr 1293 1052
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Oljemålning, Figurkomposition, ej signerad, olja på duk, 100x81 cm
Kondition: skev ram
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
måndag 25 november 2019
kl 18:32:00
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg